Tri

Басейн "Оушен"

Якщо ви хочете за допомогою занять у басейні схуднути, підтягнути м'язи, придбати красиві форми, вам слід в першу чергу звернути увагу на техніку плавання. Навіть якщо ви добре тримаєтеся на воді, візьміть три-чотири уроки у інструктора. Він навчить вас всім премудрощам: покаже, як правильно дихати, які м'язи напружувати, як тримати голову - нюансів безліч. Тільки після цього можна приступати до самостійних тренувань або звернутись до одного з наших тренерів.

Набираємо дитячі групи віком 7-14 років, для занять в басейні з інструктором. А також, пропонуємо не відкладати плани виглядати "на всі сто" до початку пляжного сезону, а займатись аквааеробікою в Оушені вже зараз.

Великий басейн розміром 25х10 м, дві доріжки, глибина - 1,7-1,9 м. Температура води - 26-28 °C

Міні-басейн 2х2 м, глибина - 1,2 м. Температура води - 28-30 °C

Проходять заняття з аквааеробіки також є заняття з аквааеробіки для вагітних, якщо набирається група (8 людей).

Працюють дитячі секції.

При басейні можна безкоштовно відвідати фінську суху сауну з 16:00 у будні дні, і російську лазню з 14:00 у вихідні дні.

А також підводний душ-масаж - 100 гривень, тривалість 20 хвилин.

Та релакс-джакузі - 130 гривень, тривалість 35 хвилин.

Години роботи: з 7:00 до 22:00

Тренер займається з дітьми від 3-х років, заняття проходить в присутності хоча б одного з батьків, це стосується і занять з дітьми до 14 років.

При купівлі абонементу в басейн потрібна довідка від терапевта або педіатра, також обов’язковою є довідка від дерматолога.

Необхідно мати змінне взуття для входу в приміщення басейну, жінкам потрібні шапочки для плавання, шапочки можна придбати на рецепції.